FeWe - Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Für Interessierte erfolgt unser Service in 2 Sprachen (Deutsch-Türkisch)

2 posters

Walt Disney dünyalari hic ziyaret ettiniz mi?

Fenya
    Fenya
    for evermore Gryffindor
    for evermore Gryffindor

Kadın
    İş/Hobiler : Gimp, Harry Potter, Herr der Ringe/Yüzüklerin Efendisi, Lego, Kitap okumak ve DVD bakmak :-)

Walt Disney dünyalari hic ziyaret ettiniz mi? Empty Walt Disney dünyalari hic ziyaret ettiniz mi?

Mesaj tarafından Fenya 14.02.09 23:46

Ben Disneyland Paris bir cok kez gittim ve hergün gitsem bikmam ama malesef bana epey bi uzak. Ilk gittigim günü hatirliyorum da, büyülenip kalmistim. Hayallerim en büyüklerinden birtanesi de Walt Disney World Florida Orlando gitmektir. Üstüne üstlük birde oraya bu senenin sonunda Harry Potter in düyasi acilicak. Umarim birgün gelir de bana da kismet olur orayi ziyaret etmek drunken
    Fenya
    Fenya
    for evermore Gryffindor
    for evermore Gryffindor

Kadın
    İş/Hobiler : Gimp, Harry Potter, Herr der Ringe/Yüzüklerin Efendisi, Lego, Kitap okumak ve DVD bakmak :-)

Walt Disney dünyalari hic ziyaret ettiniz mi? Empty Geri: Walt Disney dünyalari hic ziyaret ettiniz mi?

Mesaj tarafından Fenya 12.04.09 23:03

Yorumlarinizi bekliyoruz....
    Westron
    Westron
    The Powers of Evil
    The Powers of Evil

Erkek
    İş/Hobiler : Web, Gimp, Tasarım(Design), Yüzmek, Spor, Kitap okumak, Gezmek, Project to establish, T.V seyretmek, Telefonda konuşmak=)

Walt Disney dünyalari hic ziyaret ettiniz mi? Empty Merhaba

Mesaj tarafından Westron 31.05.09 15:37

Hmm bak şimdi fenya paris almanya'ya gene yakın ama amerıka baya var hangısı guzel dersen t6abıkıde amerıkadakı daha guzeldır cunku merkezı orada istersen biraz zaman alsada beraber gideriz. Wink
    Fenya
    Fenya
    for evermore Gryffindor
    for evermore Gryffindor

Kadın

Walt Disney dünyalari hic ziyaret ettiniz mi? Empty Geri: Walt Disney dünyalari hic ziyaret ettiniz mi?

Mesaj tarafından Fenya 18.06.09 9:29

Amerika ya degil de Westron belki Parise gide biliriz, dedigin gibi bari orasi biraz olsun yakin. Hayirlisi olsun diyelim sevindim
    Westron
    Westron
    The Powers of Evil
    The Powers of Evil

Erkek
    İş/Hobiler : Web, Gimp, Tasarım(Design), Yüzmek, Spor, Kitap okumak, Gezmek, Project to establish, T.V seyretmek, Telefonda konuşmak=)

Walt Disney dünyalari hic ziyaret ettiniz mi? Empty Merhaba

Mesaj tarafından Westron 23.06.09 8:48

Canimcim AMIN hemde cok buyuk AMIN.Parise gidersek mukemmel bise olur bence Smile

Forum Saati 06.05.24 19:32