FeWe - Forum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Für Interessierte erfolgt unser Service in 2 Sprachen (Deutsch-Türkisch)

2 posters

Melez Prens filimini heycanla bekliyormusun?- Bekledik ve Sonuc?-

Fenya
    Fenya
    for evermore Gryffindor
    for evermore Gryffindor

Kadın
    İş/Hobiler : Gimp, Harry Potter, Herr der Ringe/Yüzüklerin Efendisi, Lego, Kitap okumak ve DVD bakmak :-)

Melez Prens filimini heycanla bekliyormusun?- Bekledik ve Sonuc?- Empty Melez Prens filimini heycanla bekliyormusun?- Bekledik ve Sonuc?-

Mesaj tarafından Fenya 04.03.09 14:20

hemde nasil 6 gözle bekliyorum dogrusu yikiliyorum

En son Fenya tarafından 20.08.09 12:47 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Westron
    Westron
    The Powers of Evil
    The Powers of Evil

Erkek
    İş/Hobiler : Web, Gimp, Tasarım(Design), Yüzmek, Spor, Kitap okumak, Gezmek, Project to establish, T.V seyretmek, Telefonda konuşmak=)

Melez Prens filimini heycanla bekliyormusun?- Bekledik ve Sonuc?- Empty Merhaba

Mesaj tarafından Westron 30.03.09 14:23

İnşallah ALLAH kısmet ederse gene beraber seyrederiz inşallah=)=)
    Fenya
    Fenya
    for evermore Gryffindor
    for evermore Gryffindor

Kadın
    İş/Hobiler : Gimp, Harry Potter, Herr der Ringe/Yüzüklerin Efendisi, Lego, Kitap okumak ve DVD bakmak :-)

Melez Prens filimini heycanla bekliyormusun?- Bekledik ve Sonuc?- Empty Geri: Melez Prens filimini heycanla bekliyormusun?- Bekledik ve Sonuc?-

Mesaj tarafından Fenya 30.03.09 17:47

Pek umudum yok dogrusu Westron, biliyorsun almanyayi da bu kriz vurdu ama yine de umudumuzu yitirmyelim dimi. Daha gün dogmadan neler dogar demis atalarimiz sevindim
    Westron
    Westron
    The Powers of Evil
    The Powers of Evil

Erkek
    İş/Hobiler : Web, Gimp, Tasarım(Design), Yüzmek, Spor, Kitap okumak, Gezmek, Project to establish, T.V seyretmek, Telefonda konuşmak=)

Mesaj tarafından Westron 04.04.09 16:42

Turkıyeyi teğet geçtiği gibi almanyada fazla etkılenmez ınsallah.
    Fenya
    Fenya
    for evermore Gryffindor
    for evermore Gryffindor

Kadın

Melez Prens filimini heycanla bekliyormusun?- Bekledik ve Sonuc?- Empty Geri: Melez Prens filimini heycanla bekliyormusun?- Bekledik ve Sonuc?-

Mesaj tarafından Fenya 12.04.09 23:26

Yorumlarinizi bekliyoruz...
    Westron
    Westron
    The Powers of Evil
    The Powers of Evil

Erkek

Melez Prens filimini heycanla bekliyormusun?- Bekledik ve Sonuc?- Empty merhaba

Mesaj tarafından Westron 01.08.09 15:46

Visyona girdi ama daha gitme firsatim olmadi yikiliyorum
    Fenya
    Fenya
    for evermore Gryffindor
    for evermore Gryffindor

Kadın

Mesaj tarafından Fenya 20.08.09 12:52

Sonuc? Harbiden cok felaket ti. Reklamlara ve ön izlemlere baktimizda sanki süper ötesi bir filim izleycekmisiz gibime gelmisti ama seyretigimde hayalkirkligin daha da ötesine vardim diye bilirim. Altinci Kitapin o kadar heycanli olmasina ragmen filimi de bir okadar uyku getirici. Yine her seferinde oldugu gibi Warner Bros. Harry Potter filmini maf etmis No Warnere bu gerekiyor galiba uyari yikiliyorum

Tabiki bunlar benim görüsüm, sizin görüsleriniz neler dir?
    Westron
    Westron
    The Powers of Evil
    The Powers of Evil

Erkek

Mesaj tarafından Westron 08.09.09 15:15

Benim görüşüm kafalarına balyozla vurucaksın ki! uyansınlar uyansınlarda ne kadar kötü bir şekilde film çektiklerine baksınlar Melez Prens filimini heycanla bekliyormusun?- Bekledik ve Sonuc?- 293655
    Fenya
    Fenya
    for evermore Gryffindor
    for evermore Gryffindor

Kadın

Mesaj tarafından Fenya 16.09.09 13:32

Peki Westron, gel filmin nesi hosumuza gitti ve nesi gitmedi onu bari yorumlayalim, ne dersin Melez Prens filimini heycanla bekliyormusun?- Bekledik ve Sonuc?- 112484
    Westron
    Westron
    The Powers of Evil
    The Powers of Evil

Erkek

Melez Prens filimini heycanla bekliyormusun?- Bekledik ve Sonuc?- Empty merhaba

Mesaj tarafından Westron 16.09.09 22:18

dumbledore'un ölmesi hiç hosuma gitmedi bide film acayip durgundu çok az efekt vardı.Hosuma birtek harry potter ve dumbledor'un sahnesiydi harry durmadan dumbledore'a su tasıyordu bide sonra iğrenç yaratıklarla savaştıkları ana bayıldımdı=)
    Fenya
    Fenya
    for evermore Gryffindor
    for evermore Gryffindor

Kadın

Mesaj tarafından Fenya 23.09.09 0:01

Aynen Westron al benden de o kadar, ne bekliyorduk ne gördük dimi. Neyse Ekim ayinda DVD si piyasaya sürülecek, aldigim da tekrar bi bakarim inceden inceye, hani olur ya bekli sinema da birseyler kacirmis ola bilirim Melez Prens filimini heycanla bekliyormusun?- Bekledik ve Sonuc?- 310663 O zaman tekrar bi yorum yazarim ben.
    Fenya
    Fenya
    for evermore Gryffindor
    for evermore Gryffindor

Kadın

Mesaj tarafından Fenya 02.01.10 15:45

Evet, DVD sini aldim ve iki kere izledim ve cok büyük bi süpriz ile karsilastim Melez Prens filimini heycanla bekliyormusun?- Bekledik ve Sonuc?- 95685 Aynen sinemada izledigim gibi hic bir farki yok hala begenmiyorum Melez Prens filimini heycanla bekliyormusun?- Bekledik ve Sonuc?- 95685 Cidden Harry Potter lerin filmlerini yazik ettiler Melez Prens filimini heycanla bekliyormusun?- Bekledik ve Sonuc?- 528543

Forum Saati 19.05.24 13:18